تبلیغات
اخبار فوتبال , نتایج زنده فوتبال , اخبار جام جهانی 2014 برزیل - سوسیه داد 4-2 رئال مادرید:رونالدو کجایی؟

آخرین مطالب سایت

موضوعات سایت

آرشیو سایت

صفحات جانبی

آمار سایت

بازدید امروز: نفر
بازدید دیروز: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
بازدید کل: نفر
آخرین بازدید:
تعداد مطالب سایت: مطلب
اشکان دژاگه
دانیال داوری
علیرضا جهانبخش
جواد نکونام
رضا قوچان نژاد

آی اسپورت-سوسیداد در یک بازی پرگل موفق شد با نتیجه 4-2، رئال مادرید را شکست دهد.

در یک بازی پرگل، زیبا و مهیج، سوسیداد موفق شد بر خلاف انتظارات، رئال مادرید، قهرمان اروپا را 4-2 شکست دهد. بازی در نیمه اول با برتری مطلق رئال شروع شد و آنها موفق شدند 2 گل به ثمر برسانند ولی در گل کردن باقی موقعیت‌ها، به مشکل برخوردند و سوسیداد، این فرصت را داشت که کم کم خود را پیدا کند و بازی را به حریف تحمیل کند.  در اواخر نیمه اول، این سوسیداد بود که موفق شد بازی را با دو گل به تساوی بکشاند و دو تیم با نتیجه مساوی به رختکن رفتند.

نیمه دوم اما برنده مطلق سوسیداد بود. بازی کاملا در دست سپید و آبی پوشان باسکی بود و آنها هر کاری که خواستند انجام دادند. رئال کاملا قافیه را به حریف باخته بود و حتی در ایجاد موقعیت های ساده هم دچار مشکل شده بود. خط میانی بدون هافبک دفاعی رئال، در توپ گیری مشکل داشت و بیشتر توپ ها را لو می‌داد. در چنین شرایطی، سوسیداد راه خود را به راحتی پیدا کرد و موفق شد 2 گل دیگر به ثمر برساند تا نتیجه ای عجیب در باسک رقم بخورد.


ترکیب دو تیم:

  رئال سوسیداد: زوبیکارای، زالدوا، مارتینس، الوستوندو، دلا بلا، مارکل، گرانرو، زوروتوزا، چوری کاسترو، پریتو، آگیرتکسه


رئال مادرید: کاسیاس، کارواخال، په‌په، راموس، مارسلو، کروس، مودریچ، ایسکو،خامس، بیل، بنزماگل ها:

دقیقه 4: گگگلل برای رئال ! روی سانتر کروساز نقطه کرنر، سرخیو راموس موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

دقیقه 10: گگگگللل برای رئال توسط گرث بیل ! روی پاس مودریچ، بیل در محوطه جریمه صاحب توپ شد، توپ را از بین پاهای مدافع حریف عبور داد و با یک ضربه دقیق، نتیجه را به 2-0 تبدیل کرد

دقیقه 34: گگگگگگگلللللل برای سوسیداد ! روی ضربه کرنر و هد پریتو که توپ را به تیر دو رساند، مارتینس موفق شد دروازه رئال را از 6 قدمی باز کند.

دقیقه 41: گگگگگگل دوم برای سوسیداد !!  زوروتوزا موفق شد روی سانتر زیبای د لا بلا، گل دوم سوسیداد را به ثمر برساند !

دقیقه 65: گگللل برای سوسیداد ! روی پاس عالی کانالس، پریتو در محوطه جریمه صاحب توپ شد و سانتر زمینی خوب او، توسط زوروتوزا به گل تبدیل شد !

دقیقه 75: گگگگگلللل برای ویارئال ! کارلوس ولا ! روی سانتر خوب، مهاجم سوسیداد توپ را کنترل کرد و با یک ضربه قدرتی، دروازه رئال را برای بار چهارم باز کرد