تبلیغات
اخبار فوتبال , نتایج زنده فوتبال , اخبار جام جهانی 2014 برزیل - انگلیس 1-0 نروژ: پیروزی خفیف سه شیرها

آخرین مطالب سایت

موضوعات سایت

آرشیو سایت

صفحات جانبی

آمار سایت

بازدید امروز: نفر
بازدید دیروز: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
بازدید کل: نفر
آخرین بازدید:
تعداد مطالب سایت: مطلب
اشکان دژاگه
دانیال داوری
علیرضا جهانبخش
جواد نکونام
رضا قوچان نژاد

آی اسپورت- تیم ملی انگلیس در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه 1-0 نروژ را از پیش رو بردارد.

همان طور که از قبل اعلام شده بود، وین رونی به عنوان کاپیتان جدید انگلیس، پیشاپیش بقیه ستاره های جوان سه شیرها پای به ومبلی گذاشت تا اولین بازی اش به عنوان کاپیتان اول تیم ملی کشورش را تجربه کند.

اما اولین کاپیتانی رونی، با نمایش جذابی از سوی سه شیرها همراه نشد. بازی از سوی هر دو تیم کند وکسل کننده آغاز شد. در اواسط نیمه اول، انگلیسی به لطف هماهنگی بازیکنان لیورپولی اش، توانست چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه نروژ ایجاد کند اما نتوانستند از هیچ یک از این موقعیت ها استفاده کنند تا در نهایت بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14097797941.jpgنیمه دوم نیز دست کمی از نیمه اول نداشت. در دقایق ابتدایی اما نروژ تیم برتر میدان بود اما پس از سپری شدن دقایقی از بازی، این سه شیرها بودند که حداقل از نظر مالکیت توپ و اداره بازی توپ و میدان را در اختیار گرفتند تا اینکه توانستند در دقیقه 68 به گل برسند. با خطای الیونسی روی استرلینگ، یک ضربه پنالتی نصیب میزبان شد که رونی آن را به گل تبدیل کرد. در ادامه دو تیم موقعیت های چندانی ایجاد نکردند تا در نهایت این دیدار با پیروزی 1-0 انگلیس به پایان برسد.ترکیب دو تیم:


انگلیس: هارت، استونز، کیهیل، جونز، بینز، هندرسون، ویلشر، الکسلید-چمبرلین، رونی، استرلینگ، استوریج


نروژ: نایلند، جانسن، کینگ، نوردیت، الیونسی، اسکیلبرد، لینس، ینسن، دالی، فورن