تبلیغات
اخبار فوتبال , نتایج زنده فوتبال , اخبار جام جهانی 2014 برزیل - گزارش تمرین جمعه استقلال 14/شهریور/1393

آخرین مطالب سایت

موضوعات سایت

آرشیو سایت

صفحات جانبی

آمار سایت

بازدید امروز: نفر
بازدید دیروز: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
بازدید کل: نفر
آخرین بازدید:
تعداد مطالب سایت: مطلب
اشکان دژاگه
دانیال داوری
علیرضا جهانبخش
جواد نکونام
رضا قوچان نژاد
به گزارش فارس،تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز در زمین کمپ مرحوم حجازی برگزار شد . حنیف عمران‌زاده،‌جاسم کرار و مگویان غایبان تمرین امروز تیم استقلال بودند.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان در خصوص پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان صحبت می‌کردند. محمد قاضی در جمع بازیکنانی چون پژمان نوری، امیرحسین صادقی، آرش برهانی و همچنین دکتر ستوده مدعی بود هیچ کس به این موضوع دقت نکرده که من بعد از 43 سال با پیراهن استقلال توانستم به نفت مسجدسلیمان گل بزنم. استقلال در این مدت نتوانسته بود به این تیم گل بزند که من دیروز این کار را انجام دادم. تعدادی دیگر از بازیکنان استقلال بر خوب بازی کردن حریف تاکید داشتند و معتقد بودند جایگاه این تیم در انتهای جدول نیست.

* بازیکنان استقلال وقتی چمن زمین مرحوم حجازی را دیدند تعجب کردند و می‌گفتند چرا اینقدر وضعیت چمن خراب است با توجه به اینکه در بخش‌هایی از این زمین چاله و چوله‌هایی دیده می‌شد آنها در این خصوص سؤالاتی می‌پرسیدند که قرار است کی چمن آماده شود.

* امیر قلعه‌نویی با لباس شخصی به محل تمرین امروز آمد و او هم وضعیت چمن را بررسی کرد. سرمربی استقلال با حسن خاوری مسئول کمپ استقلال در این زمینه گفت‌گو کرد که وی مدعی بود این چمن تا 10 روز دیگر آماده بهره‌برداری می‌شود.

* کریم بوستانی که از مسجدسلیمان به اهواز رفته بود در تمرین امروز حضور نداشت و گلرهای استقلال با یکدیگر تمرین می‌کردند.

* خسرو حیدری که برای جلوگیری از مصدومیت با استقلالی‌ها به مسجدسلیمان نرفت امروز پا به پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* یکی از هواداران استقلال با تهیه شیرینی به کمپ مرحوم حجازی آمد و آن را بین کادر فنی و بازیکنان تقسیم کرد.

* آندرانیک تیموریان با تاخیر جزئی به محل تمرین رسید و سپس به سایر بازیکنان اضافه شد.

* میرشاد ماجدی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت و در کنار قلعه‌نویی با سرمربی استقلال به گفت‌وگو پرداخت.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفته بودند به دویدن دور زمین پرداخته و سپس بازی سپک‌تاکرا انحام دادند. البته بازیکنانی نظیر بیگ‌زاده، برهانی،‌فخرالدین و کریمیان راهی استخر شدند. بقیه بازیکنان در گوشه‌ای از زمین کار با توپ را انجام دادند.

* امیرحسین صادقی و خسرو حیدری زیر نظر امیر مهریزی تمرینات ویژه برگزار کردند.

* تیم فوتبال استقلال فردا در دیداری دوستانه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی به مصاف پارسه تهران خواهد رفت.