تبلیغات
اخبار فوتبال , نتایج زنده فوتبال , اخبار جام جهانی 2014 برزیل - سوئیس 0-2 انگلیس: شب ولبک

آخرین مطالب سایت

موضوعات سایت

آرشیو سایت

صفحات جانبی

آمار سایت

بازدید امروز: نفر
بازدید دیروز: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
بازدید کل: نفر
آخرین بازدید:
تعداد مطالب سایت: مطلب
اشکان دژاگه
دانیال داوری
علیرضا جهانبخش
جواد نکونام
رضا قوچان نژاد

آی اسپورت- تیم ملی انگلیس در اولین دیدارش در مرحله مقدماتی یورو 2016 در خانه سوئیس به پیروزی 2-0 رسید.

هاجسون در اولین دیدار رسمی پس از نمایش فاجعه بار شاگردانش در رقابت های جام جهانی 2014 تیمش را با ترکیبی جدید و حضور بازیکنانی نظیر فابیان دلف و جان استونز و با کاپیتانی وین رونی به مصاف تیم ملی سوئیسی فرستاد

بازی با حملات نصفه و نیمه سه شیر ها بر روی حرکات وین رونی، رحیم استرلینگ و دنی ولبک سه عنصر تهاجمی انگلیس آغاز شد و رونی و ولبک موقعیت هایی را برای گلزنی بر روی دروازه بان زومر سنگربان امشب سوئیسی ها خلق کردند و در آن سو نیز شاگردان پتکوویچ بر روی قرار های استفان لیششتاینر و ریکاردو رودریگز از جناحین و حرکات ژردان شکیری ستاره خود سعی در باز کردن دروازه جو هارت داشتند، اما در پایان نیمه اول تلاش هر دو تیم در این زمینه بی فایده بود و مسابقه با تساوی 0 - 0 به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با شرایطی مشابه نیمه اول با حملات جدی هر دو تیم ادامه یافت اما این بار شاگردان هاجسون با عملکرد درخشان دنی ولبک و رحیم استرلینگ به گل رسیدند. ابتدا در دقیقه 58، استرلینگ روی همکاری را رونی، ولبک را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم دروازه میزبان را باز کرد.

بعد از این گل سوئیسی ها برای رسیدن به گل تساوی جلو کشیدند و این فرصت را برای انگلیسی ها فراهم کرد تا در ضد حملات، به گل دوم برسند. ضد حمله ای که استرلینگ آغاز کرد، در نهایت با ضربه ولبک، حساب کار را 2-0 کرد تا سه شیرها با سه امتیاز شیرین به خانه برگردند.ترکیب دو تیم:


سوئیس: زومر، لیششتاینر، ژورو، فن بورگن، رودریگس، بهرامی، اینلر، شکیری، ژاکا، مهمدی، صفروویچ

انگلیس: هارت، استونز، کیهیل، جونز، بینز، هندرسون، ویلشر، استرلینگ، دلف، رونی، ولبک


گل ها:


دقیقه 58: همکاری رونی و استرلینگ، یک موقعیت خوب برای ولبک ایجاد کرد و او هم دروازه سوئیس را باز کرد


دقیقه 90+4: یک ضد حمله سریع برای انگلیس، استرلینگ، لمبرت را صاحب توپ می کند و او هم بعد از پشت سر گذاشتن ژورو، توپ را به ولبک رساند و او هم با یک ضربه خوب، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند