تبلیغات
اخبار فوتبال , نتایج زنده فوتبال , اخبار جام جهانی 2014 برزیل - یوونتوس 2-0 اودینزه: بیانکونری روی دور پیروزی

آخرین مطالب سایت

موضوعات سایت

آرشیو سایت

صفحات جانبی

آمار سایت

بازدید امروز: نفر
بازدید دیروز: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
بازدید کل: نفر
آخرین بازدید:
تعداد مطالب سایت: مطلب
اشکان دژاگه
دانیال داوری
علیرضا جهانبخش
جواد نکونام
رضا قوچان نژاد

آی اسپورت- یوونتوس با پیروزی 2-0 مقابل اودینزه، به صدر جدول رقابت های سری آ برگشت.

در بیست دقیقه ی ابتدایی، یوونتوس حاکم مطلق توپ و میدان بود و به خوبی از تمامی مناطق زمین برای حمله به دروازه ی اودنیزه استفاده کرد و حاصل آن یک گل دیدنی از سوی تبس و دو موقعیت مسلم گلزنی بود. بانوی پیر خیلی زود و در نهمین دقیقه از بازی بر روی همکاری زیبای لششتاینر و تبس موفق شدند اولین گل بازی را به ثمر برسانند.


در یک صحنه پوگبا در محوطه ی جریمه اودنیزه سرنگون شد اما داور به راحتی دستور به ادامه ی دیدار داد تا صدای اعتراض هواداران بلند شود.

در سی امین دقیقه از بازی تیم اودنیزه جدی ترین موقعیت خود را بر روی دروازه ی یوونتوس به دست آورد اما اوگبونا زودتر از دی ناتاله ضربه سر را زد تا دروازه ی بوفون در امان باشد.

دقایقی بعد تبس از پشت محوطه ی جریمه با یک شوت از راه دور شانس خود را برای باز کردن دروازه ی حریف امتحان کرد اما ضربه ی او با فاصله از بالای دروازه به بیرون رفت.

لشتشتاینر در سی و ششمین دقیقه از بازی می توانست دروازه ی اودنیزه را به راحتی باز کند اما ضربه وی با بی دقتی زده شد و توپ به اوت رفت تا یووه یک شانس خوب دیگر را نیز از دست بدهد.

در آخرین دقایق نیمه اول پوگبا، تبس و یورنته موقعیت های خوبی را برای گلزنی به دست آوردند اما این فرصت ها یکی پس از دیگری و به راحتی از دست رفت تا بانوی پیر با همان تک گل پیروز به رختکن برود.

اولین موقعیت یوونتوس در نیمه ی دوم را پوگبا از روی ضربه ی آزاد به دست آورد اما دروازه بان حریف به زیبایی این توپ را مهار کرد.

موقعیت بعدی را تبس با حرکت تیمی به دست آورد اما تکروی او این فرصت مناسب را از یووه گرفت و مدافعان حریف خیلی سریع توپ را از تبس پس گرفتند.
 
در اواسط نیمه ی دوم شاهد یک بازی نسبتا آرام کم تحرک تر از دقایق واپسین بودیم و یووه با آرامش بیشتری بازی را دنبال می کرد و اودنیزه سعی داشت نیمه ی زمین را در اختیار بگیرد.

در شصت و ششمین دقیقه از بازی تیم اودنیزه خود را به نزدیکی دروازه ی یووه رساند اما ضربه ی مهاجم این تیم با بی دقتی کامل از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حمله بعدی باز هم اودنیزه خطرناک ظاهر شد و مهاجم این تیم موفق به باز کردن دروازه ی یوونتوس شد اما دارو به درستی افساید او را اعلام کرد.

تبس خیلی سریع حمله ی تیم اودینزه را جواب داد و با ضربه ای سنگین دروازه ی اودنیزه را تهدید کرد اما دروازه بان حریف به زیبایی توپ را به کرنر فرستاد تا بازی با همان یک گل دنبال شود.

در هفتاد و پنجمین دقیقه از بازی کلودیو مارکیسیو موفق شد با ضربه ای دیدنی و از راه دور دروازه ی اودینزه را باز کند تا یووه مزد برتری خود را با گل دوم بگیرد.

در دقایقی پایانی دو تیم حملات نصف و نیمه ای را بر روی دروازه ی یکدیگر ترتیب می دهند اما تلاش های انها نتیجه ای در بر ندارد و توپ ها به راحتی از دست رفت تا در نهایت بازی با همان نتیجه 2-0 به پایان برسد.


ترکیب دو تیم:


یوونتوس: بوفون، کاسرس، بونوچی، اوگبونا، لیششتاینر، پریرا، مارکیسیو، پوگبا، اورا، تبس، یورنته


اودینزه: کارنزیس، هورتاکس، دانیلو، بوبنیچ، ویدمر، آلان، گیلرمه، کونه، پاسکوال، موریل، دی ناتاله


گل ها:

دقیقه 8: یک نفوذ خوب از لیششتاینر، پاس خوب او برای تبس و ضربه ستاره آرژانتینی به گل اول بازی تبدیل می شود


دقیقه 76: مارکیسیو با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه، گل دوم یووه را به ثمر رساند