تبلیغات
اخبار فوتبال , نتایج زنده فوتبال , اخبار جام جهانی 2014 برزیل - مطالب شهریور 1393

آخرین مطالب سایت

موضوعات سایت

آرشیو سایت

صفحات جانبی

آمار سایت

بازدید امروز: نفر
بازدید دیروز: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
بازدید کل: نفر
آخرین بازدید:
تعداد مطالب سایت: مطلب
اشکان دژاگه
دانیال داوری
علیرضا جهانبخش
جواد نکونام
رضا قوچان نژاد

آی اسپورت- رئال مادرید در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، با نتیجه پرگل 5-1 بازل سوئیس را شکست داد.

رئال در لالیگا اوضاع خوبی ندارد و آنها از 3 بازی ابتدایی خود، تنها 3 امتیاز کسب کرده‌اند و تیم به شدت تحت فشار بود. شایعات مبنی بر نزدیکی رونالدو به جدایی از رئال و پیوستن به یونایتد به گوش می‌رسد و پرس از سوی هواداران، تحتف شار است تا استعفا دهد. در چنین فضایی، رئال به خوبی از پس فشاری که رویش بود برآمد و موفق شد با نتیجه ی پرگل، خود را برای دفاع از عنوان قهرمانی اش آماده کند.

نیمه ی اول را رئال طوفانی بازی کرد و موفق شد 4 گل به ثمر برساند. روی پاس پشت پای زیبای خامس، ناچو صاحب توپ شد که شوت او با برخورد به سوچی، وارد دروازه ی بازل شد و گل اول مسابقه، به عنوان گل به خودی ثبت شد. در ادامه، روی پاس استثنایی مودریچ، بیل تک به تک شد که با پشت سر گذاشتن دروازه بان با یک دریبل سر پای بلند، دروازه خالی را باز کرد. گل سوم روی نبوغ بیل و پاس به موقع او برای رونالدو به ثمر رسید و گل چهارم نیز ، خامس با جایگیری خوب و استفاده از ریباند شوت بنزما توانست اولین گلش در لیگ قهرمانان برای رئال را به ثمر برساند. هرچند که بازل در حالی که 3-0 عقب بود، موفق شد با گول گنزالز، یکی از گل‌های خورده را جبران کند ولی به سرعت گل چهارم را دریافت کرد و شیرازه ی تیم به کلی از هم پاشید.

نکته ی جالب بازی امشب، تشویق مداوم کاسیاس در جریان بازی بود. او یک توپ خوب را که روی اشتباه واران به گونزالز رسیده بود دریافت کرد و مانع دریافت گل دوم شد. نیمه ی دوم را رئال کمی آرامتر پیگیری کرد که در آن بنزما موفق شد با یک ضربه ی دقیق، توپ را به زیرطاق دروازه بازل بکوبد تا کار برای تیم سوئیسی به پایان برسد.


 

ترکیب دو تیم:

 

رئال مادرید: کاسیاس، مارسلو، راموس، په په، ناچو، تونی کروس، مودریچ، رونالدو، خامس رودریگس، گرت بیل، کریم بنزما

 

بازل: واکلیک، سوچی، والتر ساموئل، فابین شار، بهرنگ صفری، فابین فری، محمد الننی، ژاکا، زوفی، درلیس گونسالس، مارکو استرلرگل ها:


دقیقه 14: همکاری ناچو و خامس، یک موقعیت برای رئال ایجاد کرد و سوچی که قصد داشت مانع از باز شدن دروازه تیم شود، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد


دقیقه 30: پاس بیرون پا عالی مودریچ به پشت مدافعان بازل، به بیل رسید و او هم با یک ضربه نرم و فنی، دروازه حریف را باز کرد.

 

دقیقه 31: پاس مودریچ و ضربه بیل، توسط دروازه بان بازل برگشت داده می شود اما توپ برگشتی که مقابل رونالدو قرار گرفته، به راحتی به گل سوم تبدیل می شود

دقیقه 37: باز هم دفع ناقص دروازه بان بازل روی ضربه بنزما و این بار خامس رودریگس، ضربه نهایی را وارد می کند

 

دقیقه 38: همکاری زوفی و گونسالس، مدافعان رئال را به هم می ریزد و در نهایت این بازیکن پاراگوئه ای، با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه کاسیاس می فرستد


دقیقه 79: یک و دوی رونالدو و بنزما، در نهایت با ضربه ستاره فرانسوی، به گل پنجم رئال تبدیل می شود

آی اسپورت-بوروسیا دورتموند در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 2-0 آرسنال را شکست دهد.

دورتموندی ها که فصل گذشته در خانه مغلوب آرسنال شده بودند، امشب توانستند سه امتیاز دیدار خانگی را به دست بیاورند. شاگردان کلوپ بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 14 پاپاستوپولوس در مقابل دروازه آرسنال صاحب توپ شد اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت. 


برتری دورتموندی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 27 سانتری از سمت راست روی دروازه ارسال شد که اوبامیانگ آن را به سمت دروازه منحرف کرد اما وویژیک شچسنی به خوبی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه 37 کایرن گیبس از سمت چپ سانتری را به دهانه دروازه دورتموند ارسال کرد اما گلر حریف در دو مرحله مانع ضربه زدن ولبک شد. 


سرانجام برتری دورتموندی ها در آخرین دقیقه نیمه اول به ثمر نشست. دقیقه 45 در حالی که آرسنال در کنار محوطه جریمه دورتموند صاحب اوت شد. توپ به بازیکنان حریف رسید. ایموبلیه در میانه میدان تنها بازیکن دورتموند بود و بعد از دریافت توپ به سمت دروازه آرسنال حرکت کرد. وی کوشیلنی را مقابل خود داشت و گیبز نیز از راه رسید اما برخورد اتفاقی توپ با پای اموبیله موجب شد توپ مقابل پای وی قرار گیرد و او نیز از سمت چپ محوطه جریمه دروازه را به راحتی باز کرد. 

نیمه دوم هم مانند نیمه اول با برتری دورتموند آغاز شد و آنها خیلی زود به گل دوم رسیدند. در دقیقه 49 از میانه میدان پاس بلندی به پشت مدافعان آرسنال ارسال شد. اوبامیانگ در موقعیت تک به تک به توپ رسید. شچسنی خروج نا موفقی از دروازه داشت و موجب شد اوبامیانگ به راحتی او را از پیش رو بردارد و توپ را وارد دروازه کند. 
در دقیقه 51 اموبیله از سمت چپ محوطه جریمه شوتی را روانه دروازه آرسنال کرد اما شچنی با کف دست آن را به کرنر فرستاد. 
حملات میزبان ادامه پیدا کرد دقیقه 54 اموبلیه بار دیگر از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت.  در دقیقه 71 اوبامیانگ از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه شوتزنی کرد اما ضربه او در اختیار ژسنی قرار گرفت. 

چند دقیقه بعد ولبک در پشت محوطه جریمه دورتموند صاحب توپ شد. وی چرخش خوبی انجام داد اما شوت بدی را به سمت دروازه زد که به بیرون رفت. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا دورتموند با همان نتیجه 2-0 به پیروزی برسد.


 

ترکیب دو تیم:

 

دورتموند: وایدن فلر، سوبوتیچ، سوکراتیس، اشملزر، دورم، کل، بندر، گروس کروتز، ایموبیله، میخیتاریان، آئوبامیانگ

 

آرسنال: شچسنی، بلرین، مرتساکر، کوشیلنی، گیبس، آرتتا، رمزی، ویلشر، الکسیس، اوزیل، ولبک


گل ها:


دقیقه 44: ستاره ایتالیایی دورتموند در زمین خودی صاحب توپ شد و با یک استارت سریع و رساندن خود به محوطه جریمه توپچی ها و بعد از پشت سر گذاشتن کوشیلنی، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه شچسنی فرستاد


دقیقه 49: یک و دوی گروس کروتز و آئوبامیانگ، مهاجم گابنی را با شچسنی تک به تک می کند و او هم بعد از پشت سر گذاشتن دروازه بان آرسنال، گل دوم را به ثمر می رساند

آی اسپورت-المپیاکوس موفق شد در شب اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان، 3-2 از سد اتلتیکومادرید، نایب قهرمان فصل گذشته ی اروپا عبور کند.

 در حالی که شاید هیچکس انتظار نداشت قهرمان یونان بتواند نایب قهرمان فصل گذشته را شکست دهد، آنها موفق شدند در مقابل دیدگان تماشاچیان خود، 3-2 مقابل اتلتیکومادرید به پیروزی برسند. اتلتی در خط حمله عملکرد خوبی نداشت و حالا دیگو سیمئونه باید به این فکر باشد که چرا آنها موفق نشدند روند خوب خود در بازی‌های بزرگ را ادامه دهند. اتلتیکو در 6 بازی اخیر خارج خانه ی  خود مقابل تیم‌هایی مثل بارسلونا، چلسی و میلان شکست نخورده بود و این نتیجه از جهات مختلفی غیرقابل پیش بینی محسوب می‌شود. گل اول بازی را  موساکو و گل دوم را ایبراهیم آفلای به ثمر رساندند و تا دقیقه 31، اتلتیکو 2-0 عقب افتاده بود. ماریو مانژوکیچ پیش از پایان نیمه موفق شد اختلاف را به حداقل برساند ولی این میتروگولو بود که در دقیقه 73، گل سوم المپیاکوس را وارد دروازه روخی بلانکوس کرد.

گل دقایق پایانی گریزمان هم کافی نبود تا اتلتی بتواند جلوی شکست خارج از خانه خود مقابل المپیاکو را بگیرد.

ترکیب دو تیم:

 

المپیاکوس: روبرتو، مانیاتیس، بوتیا، آبیدال، ماسواکو، اللعبدللهی، میلیوویویچ، کاسامی، آفلای، دومینگس، میتروگلو

 

اتلتیکو مادرید: اوبلاک، خوان فران، گودین، میراندا، آنسالدی، رائول گارسیا، ماریو سوارس، گابی، کوکه، آردا توران، مانژوکیچ

 

گل ها:

 

دقیقه 13: ضربه کرنر المپیاکوس، بعد از یک رفت و برگشت به موسواکو رسید و او هم با یک ضربه دیدنی از راه دور، دروازه اتلتیکو را باز کرد

دقیقه 31: یک نفوذ خوب از دومینگس از سمت راست و پاس دقیق او برای آفلای...این ستاره هلندی از آشفتگی بازیکنان اتلتیکو استفاده می کند و با یک ضربه خوب، دروازه اوبلاک را باز می کند


دقیقه 38: ارسال بی نقص آنسالدی از سمت چپ، با ضربه سر مانژوکیچ، به گل اول اتلتیکو تبدیل شد


دقیقه 73: کاسامی، بعد از پشت سر گذاشتن گودین، توپ را روی دروازه اتلتیکو فرستاد و میتروگلو با حضور به موقع روی تیر یک، دروازه اوبلاک را باز کرد


دقیقه 86: فرار خوب کوکه از سمت راست دفاعی المپیاکوس و سانتر خوب او، باعث شد تا آنتونی گریزمن در موقعیت خوبی قرار بگیرد و با یک شوت دیدنی، دروازه المپیاکوس را باز کند.

آی اسپورت- یوونتوس در اولین دیدارش در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ، موفق شد با نتیجه 2-0 مالمو سوئد را شکست بدهد.

کارلوس تبس، مهاجم آرژانتینی یوونتوس، با به ثمر رساندن هر دو گل تیمش در این دیدار، ستاره میدان بود. 

یوونتوس بازی را با سرعت بالا آغاز کرد. آنها حملات خود را از سمت راست زمین پایه ریزی کردند و دو سانتر ناموفق نیز بر روی دروازه ی حریف سوئدی انجام داد.ند. پس از آن، تبس و اورا با شوت های از راه دور شانس خود را برای باز کردن دروازه ی حریف امتحان کردند اما ضربات آنها با برخورد به مدافعان بی نتیجه ماند.

در دهمین دقیقه از بازی تیم مالمو اولین حمله ی خود را به سمت دروازه ی یووه اغاز کرد که توپ مهاجم آنها راهی کرنر شد و در ضربه ی کرنر جیجی بوفون موفق عمل کرد. پوگبا و یورنته دو بازیکنی بودند که شانس های خوبی برای باز کردن دروازه ی حریف داشتند اما داور افساید آنها را اعلام کرد.

بهترین موقعیت این مسابقه را در هفدهمین دقیقه از بازی مهاجم مالمو به دست آورد که ضربه ی او را جیجی بوفون در شرایطی سخت دشوار کرد تا دروازه ی یووه بسته بماند.

در برگشت یورنته، سانتر ارسالی لشتشتاینر را با ضربه ی سر به بالای دروازه فرستاد تا این موقعیت هم برای بانوی پیر از دست برود.

در سی ام دقیقه از بازی همکاری زیبایی توز و لششتاینر یک موقعیت مناسب را برای یووه ایجاد کرد اما ضربه تبس راهی به دروازه ی حریف نداشت. یورنته با چرخشی دیدنی در میان مدافعان حریف یک موقعیت دیگر را به دست آورد اما ضربه ی ا وبا برخورد به مدافعان به کرنر رفت. در آخرین دقیقه ی از نیمه ی اول یوونتوس صاحب ضربه ی آزاد شد که بونوچی این موقعیت مناسب را از دست داد و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم نیز همانند وقت اول با حملات یوونتوس آغاز شد اما مدافعان حریف به خوبی در مقابل حملات یووه ظاهر می شدند و توپ ها تا نزدیکی محوطه ی جریمه ی حریف پیشروی می کردند. لششتاینر یک بار دیگر در دهانه ی دروازه موقعیت فوق العاده خوبی را در اختیار داشت اما پاس وی در دهانه ی دروازه باز هم به مهاجمان یووه نرسید.

در دقیقه 59 کارلوس تبس باز هم ناجی یوونتوس شد و موفق شد به زیبایی دروزاه ی حریف سوئدی را باز کند و بعد از مدت ها در اروپا گلزنی کند. پاس دیدنی اساموا در این گل بسیار قابل توجه بود و او خلاقیت بالای خود، تبس را در موقعیت گل قرار داد. بلافاصله یوونتوسی ها گل دوم را نیز توسط یورنته به ثمر رساندند اما داور باز هم افساید او را اعلام کرد.

پوگبا بازیکن فرانسوی یووه هم با ضربه ای از راه دور یک بار دیگر شانس خود را برای باز کردن دروازه ی حریف امتحان کرد ولی ضربه ی او  با فاصله به بیرون رفت.

در 82 دقیقه از بازی، یورنته و تبس یک موقعیت طلایی دیگر را به دست آوردند اما بی دقتی این شانس خوب را نیز از یووه گرفت.

موراتا که به جای یورنته به بازی رفته بود، حرکت سریعی را به سمت دروازه ی تیم سوئدی آغاز کرد اما در نزدیکی محوطه ی جریمه سرنگون شد و داور ضربه ی ازاد اعلام کرد. کارلوس تبس پشت توپ قرار گرفت و به زیبایی دروازه ی حریف را باز کرد تا خود و یوونتوس را در این دیدار دو گله کند.

در دقایق پایانی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا یووه در اولین گام، به پیروزی 2-0 دست پیدا کند.


 

ترکیب دو تیم:

 

یوونتوس: بوفون، کیه لینی، بونوچی، کاسرس، اورا، پوگبا، مارکیزیو، آساموا، لیششتاینر، تبس، یورنته

 

مالمو: السن، هلاندر، هالاستی، یوهاسن، پا کوناته، فورسبرگ، اریکسن، تینرهولم، انوچ آدو، تلین، روزنبرگ


گل ها:


دقیقه 59: پاس هوشمندانه آساموا برای تبس و ستاره آرژانتینی با یک ضربه غیرقابل مهار، دروازه مالمو را باز کرد


دقیقه 90: کارلوس تبس با یک ضربه آزاد دیدنی، دروازه مالمو را برای بار دوم باز کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که قرار بود پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار شود اما با نظر درخشان هم خبرنگاران مجوز حضور در این تمرین را یافتند و هم تماشاگران از روی سکوها عملکرد شاگردان سرمربی جدید پرسپولیس را به تماشا نشستند.

* قرار بود تمرین امروز در ساعت 17:30 آغاز شود اما با 40 دقیقه تأخیر این تمرین از ساعت 18:10 آغاز شد.

* 20 دقیقه ابتدایی تمرین به صحبت درخشان با بازیکنان گذشت. درخشان در صحبت‌هایش با بازیکنان از آنها خواست تا همه توانشان را برای بازی روز پنجشنبه مقابل راه‌آهن بروز دهند.

* جواد حسن‌زاده و رضا وطن‌خواه دو پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حضور پیدا کردند.

* مهدی دغاغله بازیکن مصدوم این تیم امروز با لباس شخصی به درفشی‌فر آمده بود. این بازیکن سپس به مدت 30 دقیقه به فیزیوتراپی پرداخت.

* بازیکنان پرسپولیس زیر نظر مؤمنی مربی بدنساز این تیم با دویدن و انجام حرکات کششی بدنشان را گرم کردند، سپس دویدن و عبور از موانع از دیگر برنامه‌های تمرینی بازیکنان پرسپولیس بود.

* استارت‌های کوتاه و بلند از تمریناتی بود که بازیکنان پرسپولیس زیر نظر کادر فنی انجام دادند.

* محور صحبت هواداران اتفاقات برنامه 90 شب گذشته و همچنین اتفاقی که در ویتنام برای تدارکاتچی تیم ملی امید رخ داده بود.

* حدود 100 هوادار امروز با حضور در درفشی‌فر تمرین پرسپولیس را زیر نظر داشتند.

* پیام صادقیان امروز به درفشی‌فر آمد اما تمرین نکرد. او در زمان ترک ورزشگاه به خبرنگاران گفت که هنوز مشکل سرماخوردگی‌اش به صورت کامل برطرف نشده و به همین دلیل امروز تمرین نکرد.

* بازیکنان در ادامه تمرین امروزشان به دو گروه تقسیم شده و به حفظ توپ و پرسینگ پرفشار در زمین کوچک پرداختند.

* سانتر از جناحین و شوت به دروازه از دیگر تمرین بازیکنان پرسپولیس بود.

* حمید درخشان در دقایقی از تمرین به بازیکنان این نکته را گوشزد می کرد که به فکر زدن ضربه نهایی به سمت دروازه باشند نه زدن ضربات زیبا!

* امروز تولد حسین ماهینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بود و به همین مناسبت کیکی به درفشی‌فر آورد شد تا بازیکنان برای این بازیکن جشن تولد بگیرند.

* تمرین فردای تیم فوتبال پرسپولیس پشت درهای بسته خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس روز پنج‌شنبه به مصاف راه‌آهن خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز از ساعت 17:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی و در غیاب خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، جاسم کرار و حنیف عمران‌زاده برگزار شد.

این تمرین حاشیه‌هایی داشت که ماحصل آن را در زیر می‌خوانید.

* قبل از شروع تمرین آندرانیک تیموریان، آرش برهانی را دید و با چهره‌ای بشاش به مهاجم استقلال تبریک گفت. وی خطاب به برهانی گفت چطوری کاپیتان؟ تولدت مبارک.

* امیرحسین صادقی که روز گذشته در اواخر تمرین از ناحیه عضلات شکم احساس درد می‌کرد امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و البته با دکتر نوروزی که با لباس گرمکن به محل تمرین آمده بود برنامه‌های اختصاصی انجام داد. رئیس کمیته پزشکی استقلال در حالی با این شرایط به محل تمرین آمد تا وضعیت بازیکنان آسیب‌دیده را زیر نظر بگیرد.

* محسن فروزان مثل چند روز گذشته با پسر پژمان نوری شوخی می‌کرد و یادآور حرکات حنیف عمران‌زاده شد.

* بحث تمدید قرارداد کی‌روش و حضور او در ایران باعث شده بود تا برخی از بازیکنان در این مورد سؤال کنند و بپرسند که آیا راست است که کی‌روش به ایران آمده یا خیر، همچنین صحبت‌های محمد مایلی‌کهن در برنامه 90 و گفت‌وگوی جنجالی او در مورد فردوسی‌پور یکی از سوژه‌های بازیکنان قبل از تمرین بود که آنها از صحبت‌های پیشکسوت پرسپولیس متعجب شده بودند.

* قبل از شروع تمرین سرمربی تیم استقلال بازیکنان تیمش را دور هم جمع کرد و حدود 15 دقیقه با‌ آنها به گفت‌وگو پرداخت. قلعه‌نویی با انتقاد از عملکرد بازیکنان در دیدار مقابل نفت به آنها گفت این بازی را آنالیز کردیم و متأسفانه دیدیم که خیلی از شماها به وظایفی که سپرده شده بود عمل نکردید.

وی در ادامه تأکید کرد: ما باید فوتبال با برنامه بازی کنیم و در طول 90 دقیقه برنامه‌های مدنظرمان را در زمین اجرا کنیم اما امروز به همراه ایمان عالمی و بقیه بازی را تماشا کردیم و متوجه شدیم که در برخی از دقایق بازی شما سر جای خود نبودید.

قلعه‌نویی با اشاره به دیدار روز جمعه گفت: این دیدار برای ما مهم است و قطعا حریف هم برای امتیاز گرفتن به تهران می‌آید. آنها با برنامه هستند ولی باید از امتیاز میزبانی استفاده کرده و فولاد را شکست بدهیم.

سرمربی استقلال در پایان صحبت‌هایش از بازیکنان خواست که به خاطر «آقا مدد جباری» که از صبح امروز زحمت کشیده و تورهای جدیدی را به روی دروازه‌های زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی نصب کرده دست بزنید و از او تشکر کنید که بازیکنان این کار را انجام دادند.

* یکی از هواداران استقلال که شباهت زیادی به امین منوچهری بازیکن دو فصل پیش این تیم داشت در تمرین امروز حاضر بود.

محمد قاضی خطاب به این بازیکن گفت: تو چقدر شبیه منوچهری هستی که این هوادار پاسخ داد نسبتی با او ندارم.

* تعدادی از کودکان مدرسه فوتبال پیشگامان در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و قبل از شروع تمرین با بازیکنان عکس یادگاری گرفتند.

* رضا رجبی، حمید ملک‌احمدی، میرشاد ماجدی و دکتر نوروزی به همراه ادموند اختر در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند و سپس کار تاکتیکی انجام دادند. در بخش بعد بازیکنان در دو گروه نارنجی و آبی فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشتند که سرمربی تیم استقلال به دقت این برنامه‌ها را زیر نظر گرفت و در مواقع لازم نکات مورد نظرش را به بازیکنان منتقل می‌کرد.

* تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین سنگین تاکتیکی خود را قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد.
صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز 25 شهریور

روزنامه خبر ورزشی


روزنامه گل


روزنامه نود


روزنامه استقلال


روزنامه پیروزی


روزنامه شوت


روزنامه ایران ورزشی


روزنامه ابرار ورزشی

به گزارش فارس، تمرین استقلال عصر امروز از ساعت 17:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.

در تمرین امروز خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده و حنیف عمران زاده غایب بودند و امید ابراهیمی بعد از 2 روز مرخصی به تمرینات آبی‌پوشان برگشت.

همچنین آرش برهانی که در تمرینات چند روز گذشته استقلال حضور نداشت و به کلینیک می‌رفت امروز با اندکی تاخیر به محل تمرین رسید و در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد.

این بازیکن در دیدار روز جمعه مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان ندارد اما حیدری و بیک زاده غایب خواهند بود.

* جاسم کرار هافبک عراقی آبی‌پوشان قبل از شروع تمرین امروز یکی از دوستان نزدیک خود را دید و به سمت وی رفت. او در حالیکه برخورد گرمی با این دوست خود داشت با زبان ترکی و آذری با او صحبت می‌کرد و جالب اینجا بود که برخی از بازیکنان می‌گفتند کرار به 3 زبان زنده دنیا مسلط است.

* دکتر نوروزی در حاشیه تمرین امروز استقلال نزد قلعه‌نویی رفت و با سرمربی آبی‌پوشان گفت‌وگو کرد.

* شکست عجیب تیم ملی امید مقابل ویتنام باعث تعجب بازیکنان شد تا جایی که استقلالی‌ها در این مورد با هم صحبت می‌کردند و می‌گفتند چگونه ایران مقابل این تیم درجه چندم آسیایی شکست خورده است.

* مسعود معینی، رضا رجبی، حمید ملک‌احمدی و علی نظری جویباری در تمرین امروز تیم استقلال حضور داشتند.

* بچه‌های مدرسه فوتبالی از کرج با لباس یکدست صورتی به ورزشگاه آزادی آمدند و از کنار زمین تمرین را تماشا کردند.

* امیر قلعه‌نویی برخلاف روز گذشته امروز بیشتر در وسط زمین حضور داشت و نکاتی تاکتیکی را به استقلالی‌ها گوشزد می‌کرد. وی با جدیت در خصوص حرکات بازیکنان به آنها تذکر می‌داد و از شاگردانش می‌خواست که با دقت کارهایشان را انجام دهند.

* حدود 30 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند و نظاره‌گر کارهای تاکتیکی شدند.

* در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر امیر مهریزی به گرم‌کردن بدن‌های خود پرداختند و سپس در گروه‌های چند نفره بازی آقا‌وسط انجام دادند.

* در بخش پایانی شاگردانی قلعه‌نویی در نیمی از زمین در دو گروه فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشتند.

* امیر قلعه‌نویی پس از دیدن مسعود معینی برخورد گرمی با او داشت و برای دقایقی با وی به صحبت پرداخت.

* علی رمضانی در تمرین امروز آبی‌پوشان تنها به صورت انفرادی تمرین کرد و در کارهای گروهی شرکت نداشت.

* کریم بوستانی امروز به همراه دروازه‌بان‌های استقلال تمرینات گلری را برای آنها در نظر گرفت.

* در حالیکه تمرینات تاکتیکی آبی‌پوشان در حال برگزاری بود جاسم کرار که طی هفته گذشته دوران آسیب‌دیدگی را پشت سر گذاشت در فوتبال درون تیمی حضور پیدا نکرد تا مصدومیت او تشدید نشود البته وی بعد از مدتی تمرین در ناحیه کشاله احساس درد و به همین دلیل تمرین تاکتیکی را ترک کرد.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال فردا مجدداً پیگیری خواهد شد.

فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.
به گزارش فارس، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که این تمرین با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* پیش از شروع تمرین حمید درخشان و رضا حقیقی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند.

* محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از حضور در ورزشگاه درفشی‌فر در باشگاه پرسپولیس حضور داشت و از آنجا به محل تمرین تیمش آمد.

* حمید درخشان و حسین عبدی سرمربی و مربی تیم فوتبال پرسپولیس از باشگاه به محل تمرین این تیم آمدند.

* پیش از شروع تمرین و توسط عوامل اجرایی ورزشگاه درفشی‌فر سکو‌های هواداران این ورزشگاه شسته شد تا هواداران در جای مناسبی استقرار پیدا کنند.

* پیش از شروع تمرین چمن ورزشگاه کوتاه شد و این زمین مورد آبیاری قرار گرفت.

* حدود 30 هوادار در تمرین امروز سرخپوشان حضور داشتند و از نزدیک تمرین این تیم را زیر نظر گرفتند.

* هواداران حاضر در ورزشگاه درفشی‌فر در سکوت تمرین امروز تیم‌شان را تماشا کردند. هواداران حاضر در ورزشگاه در خصوص باخت سنگین تیم امید کشورمان مقابل ویتنام صحبت می‌کردند.

* بازیکنان با دویدن با توپ بدن‌‌هایشان را زیر نظر کادر فنی گرم کردند.

* پیش از شروع تمرین حمید درخشان و سوشا مکانی در گوشه‌ای از زمین به صورت اختصاصی با هم صحبت کردند. مکانی پس از تساوی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان مصاحبه‌ تندی علیه درخشان انجام داده بود و به نظر می‌رسد محور گفت‌وگوی این دو نفر اتفاقات همین چند روز بوده است.

* نیلسون دروازه‌‌بان برزیلی پرسپولیس در زمان حضور در درفشی‌فر با بچه‌های مدرسه فوتبال این مجموعه ورزشی به گفت‌وگوی صمیمانه پرداخت.

* پیش از شروع تمرین کادر فنی دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کرد.

* با آغاز تمرین دروازه‌بانان پرسپولیس زیر نظر نادر باقری مربیان دروازه‌بانان این تیم به تمرین پرداختند. در این تمرین هرگاه دروازه‌بانان عملکرد خوبی داشتند توسط باقری تشویق می‌شدند.

*پیام صادقیان که روز گذشته با پرسپولیس تمرین نکرده بود در تمرین امروز این تیم حاضر شد و پا به پای بازیکنان به تمرین پرداخت.

*مهدی دغاغله و کمندانی دو بازیکن مصدوم پرسپولیس امروز زیر نظر کادر پزشکی پرسپولیس قرار گرفتند و به کلینک رفتند.

* یکی از هواداران خردسال پرسپولیس که از شیراز همراه با پدرش برای تماشای تمرین امروز پرسپولیس به محل تمرین این تیم آمده بود دچار تشنج شد و از حال رفت. این هوادار خردسال سپس مورد معاینات پزشکی پزشک تیم پرسپولیس قرار گرفت و با مساعدت کادر فنی پرسپولیس پس از بهبود نسبی همراه با پدرش روی نیمکت ذخیره ورزشگاه درفشی‌فر نشست تا از نزدیک تمرینات پرسپولیسی‌ها را تماشا کند.

*ادامه تمرینات پرسپولیسی‌ها به فوتبال درون‌ تیمی در زمین کوچک اختصاص داشت که در این تمرین بازیکنان زیر نظر کادر فنی به فوتبال پرفشار پرداختند و هر از چندگاهی کادر فنی تمرین را قطع و نکات فنی را به بازیکنان این تیم گوشزد می‌کردند.

* بازیکنان پرسپولیس امروز با پیراهن‌های سبزرنگ به تمرین پرداختند آن هم در حالی که کادر فنی این تیم لباس‌های نارنجی به تن داشتند.

* تمرین فردا تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار خواهد شد.

* در حالی که پرسپولیس روز پنج‌شنبه به مصاف راه‌آهن خواهد رفت اما عکاس باشگاه راه‌آهن در محل تمرین امروز پرسپولیس حاضر شده بود.

آی اسپورت- میلان در دیداری جذاب و تماشایی، توانست با نتیجه 5-4 پارما را شکست بدهد و به صدر جدول سری آ صعود کند.

در این دیدار جرمی منز، ستاره فرانسوی میلان، نمایش درخشانی ارائه داد و کمک کرد تا تیمش در این دیدار خارج از خانه، به سه امتیاز دست پیدا کند.

اولین گل بازی را بوناونتورا در دقیقه 25 برای میلان به ثمر رساند اما تنها دو دقیقه بعد، کاسانو کار را به تساوی کشید. اما این پایان کار در نیمه اول نبود و کیسوکه هوندا و منز در دقایق 37 و 45، دو بار دیگر دروازه پارما را در نیمه اول باز کردند. البته گل منز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

نیمه دوم جذاب تر از نیمه اول دنبال شد و دو تیم 5 باردیگر دروازه هم را باز کردند. ضمن اینکه دو بازیکن از دو تیم هم با کارت قرمز داور، از بازی اخراج شدند.

ابتدا در دقیقه 51 فیلیپه اختلاف را به حداقل کاهش داد و بعد نوبت دی یونگ بود تا با یک ضربه خوب، حساب کار را 4-2 کند. این نتیجه نیز چندان پیدا نبود و لوکارلی با یک ضربه سر، دروازه دیه گو لوپس را باز کرد. زیباترین گل بازی، در دقیقه 79، روی حرکت زیبای منز و با ضربه پشت پای او، به ثمر رسید. اشتباه دیه گو لوپس در مهار پاس رو به عقب دی شیلیو، بار دیگر فاصله را به یک گل کاهش داد تا در 2 دقیقه باقی مانده پارما به جبران نتیجه امیدوار شود اما دیگر توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با نتیجه 5-4 به پایان برسد. دنیله بونرا در دقیقه 58 و فیلیپه در دقیقه 77 از بازی اخراج شده بودند.


ترکیب دو تیم:


پارما: میرانته، ریستوفسکی، فیلیپه، لوکارلی، دی سیلیه، آکوا، لودی، زورکرا، بلفوضل، کاسانو، غزال

میلان: دیه گو لوپز، آباته، الکس، بونرا، دی سیلیو، پولی، دی یونگ، مونتاری، هوندا، منز، بوناونتورا


گل ها:


دقیقه 25: گل برای میلان...پاس خوب کیسیوکه هوندا در قلب خط دفاعی پارما، با ضربه بوناونتورا، به گل اول بازی تبدیل شد

 

دقیقه 27: پارما خیلی زود به گل تساوی می رسد...یک ارسال به داخل محوطه جریمه میلان، با ضربه خوب کاسانو، به گل تساوی تبدیل می شود

 

دقیقه 37: ارسال دیدنی آباته، با ضربه سر هوندا، حساب کار را 2-1 به نفع میلان می کند

 

دقیقه 45: خطای لوکارلی روی منز، یک ضربه پنالتی نصیب میلان می کند و خود ستاره فرانسوی، آن را تبدیل به گل سوم تیمش می کند

 

دقیقه 51: ارسال روی دروازه میلان، با ضربه سر غزال به فیلیپه رسید و او هم به راحتی دروازه دیه گو لوپس را باز کرد


دقیقه 68: دی یونگ بار دیگر برتری میلان را به دو گل افزایش می دهد... او بعد از گرفتن توپ از کاسانو در میانه زمین، با پیشروی خوب و یک ضربه بهتر، میرانته را برای بار چهارم مغلوب کرد


دقیقه 72: باز هم پارما از روی ضربه کرنر به گل رسید...این بار لوکارلی روی تیر اول، دروازه دیه گو لوپس را باز کرد

دقیقه 79: فرار عالی منز، حرکت عرضی او و در نهایت پشت سر گذاشتن میرانته، با یک ضربه پشت پا، به گل پنجم میلان تبدیل شد

دقیقه 88: اشتباه دیه گو لوپس در مهار پاس رو به عقب دی شیلیو، یک گل به خودی را تقدیم تیم میزبان کرد


آی اسپورت- منچستریونایتد توانست با پیروزی 4-0 مقابل کوئینزپارک رنجرز، به اولین سه امتیازش در رقابت های این فصل لیگ برتر دست پیدا کند.


ترکیب دو تیم:

منچستریونایتد: دخه آ، رافائل، اونز، بلکت، روخو، بلیند، ارره را، دی ماریا، ماتا، رونی، فن پرسی

کوئینز پارک رنجرز: گرین، ایسلا، کواکر، فردیناند، هیل، فر، ساندرو، کرانچار، فیلیپس، آستین، هویله


گل ها:
http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c6ef5de06f1.jpgدقیقه 24 :گل برای منچستریونایتد... دی ماریا...منچستر یونایتد در قسمت راست زمین کیو پی ار ساحب یک ضربه آزاد شد. فاصله توپ با دروازه 25 متر بود. دی ماریا با کاتی عالی این توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کرد که توپ بدون برخورد با بازیکنی مستقیم وارد دروازه شد. 

http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c6ef5de06f2.jpgدقیقه 36 : گل دوم برای یونایتد... آندر ارره را..
http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c6ef5de06f3.jpgدقیقه 44: وین رونی گل سوم منچستریونایتد را به ثمر می رساند...پاس آندر ارره را در پشت محوطه جریمه و ضربه دیدنی رونی که از زاویه تقریبا بسته، وارد دروازه می شود


دقیقه 58: خوان ماتا

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی پیگیری کرد.

بعد از اظهارات حجت الاسلام علیپور علیه قلعه‌نویی، سرمربی استقلال امروز پاسخ دبیر کمیته اخلاق را داد، ولی سرمربی آبی‌ها باز هم عصر امروز در گفت‌وگویی رادیویی مشغول مصاحبه بود و نسبت به علیپور واکنش نشان داد. همین موضوع باعث شد تا وقتی تمرین استقلال آغاز شود جواد زرینچه برای بازیکنان صحبت کند و قلعه‌نویی در کنار رضا رجبی نشسته و مشغول تماشای تمرین شد.

* کرار جاسم هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت امروز تمرینات اختصاصی را انجام داد. وی قبل از شروع تمرین به خبرنگار ورزشی فارس گفت مشکلی برای بازی با فولاد ندارم و به این دیدار می‌رسم.

* آندرانیک تیموریان و مگویان دو بازیکن ارمنی تیم استقلال جزو اولین نفراتی بودند که به ورزشگاه آزادی رسیدند و با هم صحبت می‌کردند.

* امید ابراهیمی، خسرو حیدری، آرش برهانی، حنیف عمران‌زاده و هاشم بیگ‌زاده نفراتی بودند که در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند، همچنین علیرضا رمضانی هم در تمرین امروز غایب بود. سرمربی تیم استقلال وقتی جاسم کرار را دید خیالش راحت شد اما نگرانی‌اش همچنان پیرامون دیگر بازیکنان مصدوم استقلال ادامه دارد.

* حمید ملک احمدی و میرشاد ماجدی نفرات حاضر در تمرینات امروز آبی‌پوشان بودند.

* تنها 30 نفر از طرفداران استقلال از نزدیک برنامه‌های تاکتیکی این تیم را مشاهده کردند.

* کریم بوستانی امروز به همراه محسن فروزان و داسیلوا برنامه‌های ویژه دروازه‌بانی را برای آنها درنظر گرفتند.

* در بخش اول تمرین، بازیکنان به گرم کردن بدنهای خود پرداخته و سپس در قالب دو گروه صورتی و نارنجی در نیمی از زمین فوتبال درون‌تیمی را پشت سر گذاشتند. سرمربی تیم استقلال در این لحظات در کنار دکتر ستوده مشغول نظارت بر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان بود و تمرینات زیر نظر همدانی، ایمان عالمی و جواد زرینچه برگزار می‌شد.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال فردا مجدداً پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان از ساعت 18 در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین خواهند کرد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می‌رود.
جشنواره گل شاگردان ماتزاری اولین پیروزی‌ اینتر را رقم زد/ شکست خانگی ناپولی
**********************************************
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته دوم سری A ایتالیا امروز (یک‌شنبه) با برگزاری 6 دیدار دنبال شد که در پرگل‌ترین بازی‌ اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو موفق شد میهمان خود ساسولو را با نتیجه 7 بر صفر شکست دهد.
در این بازی مائورو ایکاردی 3 بار در دقایق 4، 30 و 53 ، متئو کواچیچ در دقیقه 22 ، پابلو اوسوالدو 2 بار در دقایق 43 و 73 و فردی گوارین در دقیقه 74برای اینتر گلزنی کردند، ضمن اینکه دومنیکو براردی در دقیقه 60 از ترکیب ساسولو اخراج شد. این اولین پیروزی اینتر در فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا بود.
در دیگر بازی مهم امروز ناپولی در خانه خود، ورزشگاه سن پائولو برابر کیه‌وو با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. مکسی لوپس در دقیقه 49 تنها گل بازی را برای کیه‌وو به ثمر رساند. گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی هم در دقیقه 27 یک پنالتی را به هدر داد.
نتایج سایر بازی‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:
کالیاری یک - آتالانتا 2
فیورنتینا صفر - جنوا صفر
لاتزیو 3 - چزنا صفر
سامپدوریا 2 - تورینو صفر
در آخرین بازی امروز از هفته دوم سری A، پارما از ساعت 23:15 میزبان میلان است.

آی اسپورت - 

ترکیب اینتر: هندانوویچ-آندرئولی-رانوکیا-خوان خسوس-ماگاتومو-هرناندس-گری مدل-کواچیچی-دودو-اوسوالدو-ایکاردی

 ترکیب ساسولو:کنسیلی-ورسالژکو-ترانووا-پلوسو-بیوندینی-مانیانلی-میسیرولی-براردی-زازا-سانسونه-آریائودو

دقیقه 1 : شروع بازی 

دقیقه 4 : گلللللللللل گللللللللللل برای اینتر... مائورو ایکاردی

کوایچیچ از نیمه زمین به سمت دروازه ساسولو حرکت کرد و از فاصله 25 متری اقدام به شوت کرد. ضربه کواچیچ با برخورد به مدافع حریف درون محوطه جریمه مقابل دروازه بان ساسولو به ایکاردی رسید و این مهاجم در ابتدا توپ را به کنسیلی موبید اما بلافاصله توپ برگشتی را وارد دروازه کرد

دقیقه 21....گللللللللل گللللللللل برای اینتر...کواچیچ

دقیقه 30 : گللللللللل گلللللللللللل برای اینتر... مائورو ایکاردی

دقیقه43 : گللللللللللل گلللللللللللل برای اینتر... اوسوالدو

دقیقه 53 : گللللللللللل گللللللللللل برای اینتر... مائورو ایکاردی

دقیقه 60 : کارت قرمز برای براردی بازیکن تیم ساسولو

دقیقه 72 : گلللللللللللل گللللللللللل برای اینتر...اوسوالدو

دقیقه 74 : گلللللللللل گللللللللللل برای اینتر...فردی گوارین
به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی ادامه پیدا کرد که ورود هواداران و خبرنگاران برای حضور در محل تمرین بلامانع بود. بر همین اساس هوادارانی که خود را به درفشی‌فر رسانده بودند در سکوت کامل، تمرینات سرخ‌پوشان را از نزدیک تماشا کردند و از حواشی روزهای گذشته خبری نبود.

*حسین ماهینی، مدافع مصدوم پرسپولیس در اوایل تمرین نظاره‌گر تمرینات بود. او پس از یخ‌درمانی به تمرینات گروهی سرخ‌ها اضافه شد و بدون مشکل به تمرین پرداخت.

*مهدی دغاغله همراه با کادر پزشکی به تمرین پرداخت.

*گلرها پس از چند دقیقه به سمت نادر باقری رفته صورت و تمرینات مخصوص دروازه‌بان‌ها را انجام دادند.

*بازیکنان با دویدن سرعتی و استارت‌های کوتاه و بلند بدن های خود را گرم کردند.

*هواداران پیگیر جلسه اعضای هیأت مدیره پرسپولیس با امیر خادم در وزارت ورزش بودند و در خصوص نتایج این جلسه از خبرنگاران سؤالاتی را می‌پرسیدند.

*بازیکنان زیر نظر درخشان، امامی‌فر و حسین عبدی کار با توپ را انجام دادند.

*پیام صادقیان با اجازه کادرفنی امروز تمرین نکرد و با اجازه کادرفنی درفشی‌فر را ترک کرد.

*محمد پنجعلی، سرپرست سابق پرسپولیس در محل تمرین حضور پیدا کرد و پس از چند دقیقه صحبت با خوردبین محل تمرین را ترک کرد.

*رضا حقیقی به همراه محسن بنگر در زمان استراحت به سوشا مکانی پنالتی زدند.

*درخشان در زمان کار با توپ طی چند نوبت به بازیکنان تیمش به صورت جدی تذکر داد و خواستار عدم تغییر ساختار هجومی و دفاعی تیم شد.

*جواد حسن‌زاده، سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس در محل تمرین حضور یافت.
صفحات:
1 2 3 4 5 6 7 ...
کل:10